Warsztaty z prawa w marketingu internetowym

29 października odbyły się w Polsko – Niemieckiej Izbie Przemysłowo – Handlowej AHK we Wrocławiu warsztaty „IT jako skuteczne narzędzie pozyskiwania klientów“. Zainteresowanie warsztatami było bardzo duże, co potwierdza jak istotna jest tematyka marketingu internetowego dla firm.

Technology background, cloud computing, augmented reality, abstract smartphone, multimedia gadget

Część dotycząca marketingu internetowego, w tym zagadnienia dotyczące budowania wizerunku w Internecie, kluczowe zasady SEO i content marketingu, wykorzystanie social media w budowaniu rozpoznawalności marki zostały omówione przez Pana Wojciecha Błażałka – Prezesa WebDNA (oprogramowanie SEO dla firm), doświadczonego praktyka w branży IT. Ja omawiałam zagadnienia prawne związane z marketingiem internetowym z punktu widzenia radcy prawnego. Najwięcej uwagi poświęciliśmy ochronie danych osobowych w marketingu internetowym, przesyłaniu informacji handlowych drogą elektroniczną, ochronie wizerunku firmy w Internecie, zasadom bezpiecznego funkcjonowania w Internecie i korzystania z jego zasobów. Na koniec szkolenia przygotowałam dla jego uczestników propozycję Dyrektywy zachowań pracowników firm, które zdecydowały się na utworzenie firmowych profili na portalach internetowych typu facebook, czy linkedin.

Szkolenie było bardzo interesujące i jak sądzę, miało dużą wartość dodaną dla uczestniczących w nim firm. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

dr Katarzyna Styrna – Bartman, Wszystkie prawa zastrzeżone.

Udostępnij

Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas >

lub skontaktuj się z nami tradycyjnie >


Może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.