Polityka prywatności

 

I. Korzystając z niniejszej strony wyrażacie Państwo zgodę na korzystanie przez stronę www.bartmanlegalupdates.com z technologii umożliwiającej zbieranie danych osobowych w związku z odwiedzaniem naszego serwisu internetowego, w szczególności adresów IP, plików cookies i podobnych danych o aktywnościach lub urządzeniach użytkowników w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną.

II. Administratorem danych osobowych jest właściciel serwisu: BLU Kancelaria Radcy Prawnego dr Katarzyna Styrna – Bartman, ul. Legnicka 52, 54 – 204 Wrocław.

III. Dane są przetwarzane w celach umożliwienia korzystania z serwisów, prowadzenia statystyk, pomiarów oglądalności strony. Dane te nie zawierają żadnych danych osobowych, lecz są wykorzystywane wyłącznie w celach statystycznych w celu mierzenia ilości odwiedzin serwisu i mierzenia poziomu zainteresowania tematyką prezentowaną w serwisie. Niniejsze cele realizujemy przez Google Analytics.

IV. Podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do realizacji celów, które wynikają z prawnie uzasadnionych interesów administratora. Prawnie uzasadnione cele polegają na podnoszeniu jakości i zwiększaniu ilości osób odwiedzających stronę www.bartmanlegalupdates.com.

V. Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać w każdym czasie zmodyfikowana lub odwołana.

VI. Administrator może udostępnić dane wyłącznie innym odbiorcom na żądanie podmiotów do tego uprawnionych przez prawo lub kiedy to będzie konieczne dla realizacji ww. celów, np. podmiotom zapewniającym hosting, serwis IT, itp.

VII. W związku z przetwarzaniem danych osobowych użytkownikowi przysługują następujące prawa:
– prawo żądania dostępu do danych,
– prawo żądania sprostowania danych,
– prawo żądania usunięcia danych,
– prawo żądania przeniesienia danych,
– prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych,
– prawo do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji,
– prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
– prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania danych osobowych do właściwego organu nadzoru.

W przypadku pytań lub uwag dotyczących przetwarzania danych osobowych w serwisie www.bartmanlegalupdates.com można skontaktować się z administratorem danych: biuro@blulegal.com.